PEYNİR DÜNYASI
HELLİM PEYNİRİ IZGARA PEYNİRİ ÇITIR KIZARMIŞ HELLİM PEYNİR ÇEŞİTLERİ HELLİM BURGER PEYNİRİ KAŞAR PEYNİRİ AKAVİ PEYNİRİ

1981 yılından bugüne,
dünyaya yayılan damak tadı.

KATALOG İNDİR
İngilizce
REHA SÜT / KIBRIS

REHA SÜT / KIBRIS

Reha Süt Ürünleri Sanayi Ltd. 1981 yılında kurulmuş ve 2005 yılında yeni fabrikasını kurmuştur. 1996 yılındaki günlük 3-4 ton süt işleme kapasitesinden 2006 yılında günlük 50 ton süt işleme kapasitesine çıkmış durumdayız.Reha Ltd ürünlerini Reha markası altında üretmektedir. Bu ürünler Hellim Peyniri (Geleneksel Kıbrıs peyniri), Beyaz Peynir ve Taze Kaşar Peyniridir.

Alıcılarımızdan gelen özel ürün ve paketleme isteklerini ayrıca karşılayabiliriz. Üretimin % 70'i Ortadoğu ülkelerine % 30’u Türkiye’ye ihraç edilmekte kalanı iç piyasada tüketilmektedir.

REHA SÜT / TİRE İZMİR TÜRKİYE

REHA SÜT / TİRE İZMİR TÜRKİYE

Reha süt ürünleri sanayi ve ticaret ltd şti 2008 yılında kurulmuştur. Günlük süt işleme kapasitesi 100 tondur ve yıldan yıla artmaktadır.

Tesisimiz Avrupa standartlarında olup Türkiyede üretilen ürünlermizi dogrudan Avrupa birligine satma iznimiz bulunmaktadır. Alıcı taleplerine göre Izgara peyniri Akkavi peyniri Kaşar peyniri Mozarella peyniri üretmektedir. Üretim %40 avrupa ülkelerine %40 Ortadogu ülkelerine ve %20si ise iç piyasaya üretmektedir.

REHA SÜT / POLONYA

REHA SÜT / POLONYA

Reha Polonya 2017’de 1930 yılında inşa edilmiş tarihi bir fabrikada kuruldu ve üretime başladı. Günlük süt işleme kapasitesi 40 ton/gün’dür ve her geçen yıl artmaktadır. Ricotta Peyniri ve Izgara Peyniri, İsveç, İngiltere, Almanya, Fransa, İspanya ve Yunanistan gibi Avrupa Birliği ülkelerine sevk edilen ana ürünlerdir.